in ,

Yeşilçam Yıldızları Gençleşirse

Bir Instagram uygulaması kullanıcılarının yükledikleri fotoğraflarını yıllar sonrasına ve yıllar öncesine götürüyor. Bu uygulama yeşilçam ünlüleri için kullanıldı.

Sosyal medyada trend olan akımlara bir yenisi daha eklendi. Pek çok kullanıcı FaceApp ve AgingBooth gibi mobil uygulamalarla fotoğraflarını yıllar öncesi ve yıllar sonrasına götürüyor. Bu uygulama genelde ünlülerin yaşlandırılması için kullanılıyor. Peki tam tersine gençleştirme için kullanılırsa ne olur. İşte yanıtı.

#1 Sinemada canlandırdığı “Malkoçoğlu” karakteri kendisine lakap olarak atfedilen 81 yaşındaki oyuncu Cüneyt Arkın’la başlıyoruz. İşte Cüneyt Arkın’ın gençleştirilmiş hali.

#2 Mavi Boncuk, Bak Yeşil Yeşil, Gülizar gibi filmlerde rol alan Emel Sayın’ı da listemize dahil ettik. İşte 73 yaşındaki oyuncunun gençleştirilmiş hali.

#3 Müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuk da yapan Erol Evgin’in değişimine bakın. Evgin’in fotoğrafı uygulamadan geçirildikten sonra böyle görüldü.

#4 Yeşilçam’ın önemli oyuncular arasında yer alan Fatma Girik 76 yaşında. Uygulamayla Fatma Girik adeta gençlik yıllarına gitti.

#5 Yeşilçam’ın en güzel kadınları arasında gösterilen 64 yaşındaki Gülşen Bubikoğlu’da gençleştirildi. Uygulamadaki düzenlemeler sonucu usta oyuncunun görüntüsü.

#6 Türk sinemasının en önemli jönlerinden olan Kadir İnanır’da geçmişe gidenlerden. İşte Kadir İnanır’ın son hali.

#7 Televizyon ve sinema dünyasının ‘yaşlanmayan kadını’ olarak tanınan 75 yaşındaki oyuncu Nebahat Çehre yıllara meydan okuyor. Çehre’nin uygulamayla değişimi bu şekilde.

#8 Türk sinemasında “Sultan” lakabıyla anılan 74 yaşındaki Türkan Şoray gençleştirilirse.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − eighteen =

Loading…

0

Comments

0 comments

Next post

İnternette Dolaşan 8 Acayip Paylaşım

2019 YKS Sonuçları Açıklandı!