in

GüldümGüldüm ÜzüldümÜzüldüm SinirlendimSinirlendim ŞaşırdımŞaşırdım BayıldımBayıldım Bu Neydi?Bu Neydi?

Tuğba’ya Şiddet Uygulayan Babası Gözaltına Alındı

Sosyal medyada yer alan görüntülerde isminin Tuğba olduğu belirtilen genç bir kadına babası tarafından uygulanan şiddet büyük tepki toplamıştı. Savcılık kararıyla baba gözaltına alındı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk ise yaptığı açıklamada “Bakanlık olarak Tuğba kızımız ile iletişim halindeyiz. Sosyal inceleme süreci devam etmekte. Olayın hukuki boyutunu yakından takip edeceğiz.” dedi.

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde isminin Tuğba olduğu belirtilen genç bir kadına babası tarafından uygulanan şiddet büyük tepki yaratmıştı. Sosyal medya üzerinden TuğbayaYardımEdin” etiketiyle kampanya başlatılmıştı. Taksim’de çekildiği belirtilen görüntülerde bir babanın Tuğba isimli öz kızına yaptığı şiddet görüntüleri üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti.

Başsavcılık tarafından baba hakkında gözaltı kararı verildi. Savcılığın talimatı üzerine polis, kızına şiddet uygulayan babayı gözaltına aldı.

BAKAN ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK’TAN AÇIKLAMA

Olaya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Tuğba kızımızın şiddete maruz kaldığı görüntüler hepimizi derinden sarstı. Şiddet kimden ve nereden gelirse gelsin asla kabul edilemez. Bakanlık olarak Tuğba kızımız ile iletişim halindeyiz. Sosyal inceleme süreci devam etmekte. Olayın hukuki boyutunu yakından takip edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − eight =

Loading…

0

Comments

0 comments

Next post

Telefonu Bırak 100 Bin Doları Kap

Sapık Fotoğrafçı Gizli Kamera İle Müşterilerinin Görüntülerini Kaydetti