in

GüldümGüldüm ÜzüldümÜzüldüm SinirlendimSinirlendim ŞaşırdımŞaşırdım BayıldımBayıldım Bu Neydi?Bu Neydi?

Protez Saç Sonrası İnanılmaz Değişen Kel Erkekler

Erkeklerin en çok korktuğu problemlerden biri olan kellik, yeni yöntemlerin ortaya çıkmasıyla problem olmaktan çıkıyor.

Kellik sorunuyla uğraşanlar saç ektirmeden de doğal bir görünüm elde edebiliyor. İnternette popülerleşen bir trend ise saçları seyrekleşen erkeklerin yaşadığı büyük değişimleri gözler önüne seriyor.

Erkeklerin çekiciliği son zamanlarda saç ve sakalla ölçülüyor. Nasıl ki kadınlar makyaj ile bambaşka oluyorsa erkekleri de saç ve sakal büyük ölçüde değiştiriyor. Bu nedenle yaşa bakmadan pek çok erkeğin problemi haline gelen ‘kellik’, erkeklerin korkulu rüyası olabiliyor. Öte yandan yeni yöntemlerin geliştirilmesiyle ‘kellik’ problem olmaktan çıkıyor.

Bu yöntemlerden biri de saç protezi. Saç ekimi veya saç dövmesinden daha acısız bir yöntem olan protez saç, sosyal medyanın gücüyle oldukça popülerleşti. Bu yöntemde saçların olmadığı bölgeye yapıştırıcı sürülüyor. Ardından da protez saç kafaya sabitleniyor. ABD’de yaşayan Phil Ring de bir yandan erkekleri protez saç ile değiştiriyor, diğer yandan yaptığı çalışmaları Instagram’dan paylaşarak herkesi şaşkına çeviriyor. İşte o inanılmaz değişimler.

#1


#2


#3


#4


#5


#6


#7


#8


#9


#10


#11


#12

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − 13 =

Loading…

0

Comments

0 comments

Next post

Devre Mülk Tanıtım Gezisine Katıldı, Bir Sene Sonra İcralık Oldu

Sadece 4 Kilo! Yaşını Duyan Şaşırıyor