in

GüldümGüldüm ÜzüldümÜzüldüm SinirlendimSinirlendim ŞaşırdımŞaşırdım BayıldımBayıldım Bu Neydi?Bu Neydi?

Karaciğerini Verdiği Kocasından Ciğerini Geri İstedi

Çok olay gördük, dinledik ama birazdan sizlere anlatacağımız olay bu kadar da olmaz dedirten bu olay bir başka!

Fotoğrafta görmüş olduğunuz kadının ismi Melike Özmen. Özmen, 12 yıllık evli şu anda hayatının en kötü günlerini yaşıyor. Melike Özmen, 6 aylık ömrü kaldığı söylenen eşine hiç düşünmeden yıllar önce karaciğerini vermiş. Karaciğer nakli yapılan eş de iyileşir iyileşmez Özmen’i aldatmış. Aldatmış ama öyle böyle bir aldatma değil.

Melike Özmen’in eşi iyileştikten sonra bir işe girmiş ve iddiaya göre burada biriyle sevgili olmuş. Aldatan eş bir gün Melike Özmen’in karşısına çıkıp onu sevmediğini ve evden gitmesi gerektiğini söylemiş. Yani evli olduğu, karaciğerini aldığı eşini evden kovmuş. Evden ayrılmak zorunda kalan Melike Özmen’in ardından aldatan eş hamile sevgilisiyle hiçbir şey olmamış gibi utanmadan o evde yaşamaya başlamış.

SEVGİLİDEN ÜÇÜNCÜ ÇOCUK

Sadece hikaye bununla da sınırlı değil. Aldatan eş sevgilisinden üçüncü çocuğunu bekliyormuş. Anlayacağınız adam ikinci ailesini kurmuş.

Adam, sevgilisini istemeye gitmedikleri için de annesiyle arasını bozmuş. Aile, evli bir insan için nasıl kız istemeye gidecek onu hiç düşünmemiş.

Boşanması için eski eşi ve sevgilisi tarafından tehdit edilen Melike Özmen de şimdi karaciğerini geri istiyor. Dünyada bundan daha haklı bir karar yoktur. Çok sevdiğin eşine ciğerini ve o da gitsin seni aldatsın. Böyle bir dünya.

Yorumlar

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × one =

Loading…

0

Comments

0 comments

Next post

Ey Avrupa! Kapıları Açarız!

Sahte Diplomayla Tam 21 Yıl Öğretmenlik Yaptı