in ,

Dudak Şekline Göre Karakter Analizi

Dudak şekillerine göre karakter özelliklerini kestirmek mümkün. İşte dudak şekillerine karakter özellikleri..

#1 ALT DUDAK VE ÜST DUDAK EŞİT

Böyle dudağı olan kimseler genellikle dengeli, sorun çözebilen, makul insanlar olarak bilinirler. Eleştirilmekten rahatsızlık duymaz, insanların düşüncelerine de saygıyla yaklaşırlar. Onları sinirlendirmek neredeyse imkansızdır. Ancak, çelik gibi sinirlerine rağmen, sevmeyi de gülmeyi de başarırlar. Onlar için bardağın yarısı hep doludur.

#2 İNCE VE HAFİF KABARIK DUDAKLAR

Böyle dudakları olan insanlar azıcık yaramaz, azıcık nazlı olurlar. Hayattaki öncelikleri konforları ve kendi duygularıdır. Kendilerine bakmazlarsa kimsenin onlarla ilgilenmeyeceğini düşünürler çünkü. Onları tanıdıkça, belki biraz bencil olduklarını düşünebilirsiniz ama mesele bencillikleri değil. Çok sadık ve iyi arkadaşlar olurlar aslında. Arasanız, ilk yardımınıza gelecek olan arkadaşınız yine odur.

#3 ÇOK İNCE ÜST DUDAK

Liderlik ruhlarında var. İkna kabiliyetinde yetkin, enerjik, çözüm odaklı, müthiş bir kişilik. Ne olursa olsun başarılı olmanın ve sorunları çözmenin bir yolunu mutlaka bulurlar. Ancak, romantik ilişkiler konusunda pek parlak olmayabilirler çünkü hayattaki öncelikleri karakterli bir insan olarak var olabilmek, illa ki biriyle birlikte olmak değil.

#4 KALIN VE YUMUŞAK DUDAKLAR

Böyle dudaklara sahip insanlar kesinlikle bir başkasının sorumluluğunu almak için yaratılmış. Eğer dudaklarınız böyleyse, çocukluğunuzun bir kısmını sokaktaki kedileri besleyerek, bakım evindeki hayvanlara yiyecek götürerek ya da onları sahiplenerek geçirmiş olabilirsiniz. İçinizden gelen bir annelik içgüdüsüne sahipsiniz ve diğerlerini koruma isteğiniz çok fazla. Stresli herhangi bir durumda, önce başkalarını düşünürsünüz hep. Böyle insanların çok iyi ebeveynler olduğu düşünülür.

#5 ÜST DUDAK ALT DUDAKTAN DAHA KALIN

Böyle dudakları olan kimseler ilgiyi biraz fazla severler. Duygusal, karizmatik, aşkı seven ve dikkat çekmekten hoşlanan kimselerdirler. Kendilerini biraz fazla severler ve insanların dikkatini çekmek gibi yetenekleri vardır. İlginin merkezi olmaya bayılırlar. En komik ve vurucu şakalar ve cümleler de hep bu kişilerden duyulur.

#6 ALT DUDAK ÜST DUDAKTAN DAHA KALIN

Dürüst olun: Ofis işi yapmak hiç size göre değil? Dışarısı bu kadar cıvıl cıvılken kim ister ofiste koltuk tepelerinde oturmayı? Böyle dudakları olan kimseler eğlenmenin ne olduğunu gerçekten iyi bilirler. Enerjik bir yaşantı, yeni arkadaşlar, yeni mekanlar, yeni keşifler hep onlar için heyecan verici olur. Sizde de bu dudaklardan varsa, siz insanlara yeni maceralar yolunda önderlik edebilecek, süper eğlenceli bir lidersiniz, bilesiniz!

#7 İNCE DUDAKLAR

İnce dudaklı insanlar genellikle yalnızlığı severler. Kendileriyle olmayı tercih ederler yalnızca birey olarak problemleriyle gayet güzel ilgilenebilirler. Siz de ince dudaklara sahipseniz, müzeye, seyahate yalnız gitmeyi tercih edenlerden biri olabilirsiniz. Yalnızlık sevmenize rağmen üstelik, sosyal ortamlarda da gayet mutlu olur ve rahatsızlık duymazsınız. İnsanlarla rahatlıkla ortak bir dil bulup arkadaşlık da kurabilirsiniz pekala.

#8 KESKİN DUDAK OYUĞU

Bu insan için, baştan ayağa yaratıcı bir insandır diyebiliriz. Genelde yetenekli bir ressam ya da müzisyen oluverirler. Yüzleri ve isimleri hatırlamak konusunda harika bir hafızaları vardır, tanıdıkları herkesle muhabbet içerisinde olurlar ve her zaman etraflarında olup bitene hakimdirler. Sosyal, kendini iyi ifade edebilen ve her zaman işlerinde başarılı olan kişilerdir.

#9 YUVARLAK DUDAK OYUĞU

Eğer sizin de dudaklarınız böyleyse, o zaman duygusal, hassas ve kibar bir insan olabilirsiniz. Talihsiz olaylar sizi genelde üzer, başkalarına yardım etmek de ruhunuzda var. İnsanlara ve dünyaya yardımcı olmak genelde bu dünyada yapmak istediğiniz tek şey. Vallahi ne diyelim, dünya sizin gibi insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor, öyle bir iyilikseverlik sizdeki!

#10 BELLİ BELİRSİZ DUDAK OYUĞU

Bu insanlar bu evrende bulabileceğiniz en güvenilir ve sorumlu insanlar, kıymetlerini bilin. “Acısa da öldürmez” bu kişilerin hayat felsefesi. İmkansız diye bir şeyden haberleri yok. Düzenleri var, her şey zamanında yapılır. Onların hayatlarındaki kişiler, onlara güvenmek konusunda hiç tereddüt etmezler. Onlara göre çözümsüz problem yok, işte bu her şekilde probleminizi çözebilen arkadaşlar, bunlar. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + 8 =

Loading…

0

Comments

0 comments

Next post

Yeni Chevrolet Corvette

Aç Karnına Kahve İçmek Zararlı Mı?